Sepet 0

Göl kitap Yayıncılık Hizmet Anlayışı

 

Göl Kitap Yayıncılık olarak geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yayıncılık hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Yıllarca Şiir, öykü, roman, deneme ve benzeri eser nitelikli bir şeyler yazmanın heyecanını ve haklı gururunu okuyucuya ulaştıramamanın ve paylaşamamanın üzüntüsünü bütün içtenliğiyle yaşamış olmanın saklı sorumluluğu ve samimi bilinci ile Şair ve Yazarlarımızın sesini duyurmayı görev edinerek bu yola çıktık.

Sosyoekonomik koşulları izin vermeyen, Şiir’e ve Edebiyat’a yüreğini adamış gönüllü kalemlerimizin ve özellikle genç Şair ve yazarlarımızın bu konudaki istek ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz.

Önceliklerimiz

Sizleri Yayınevi ailesinin bir ferdi olarak görüyor ve çalışmalarımızı bu anlayış içerisinde yürütüyoruz.

Karşılıklı güven, sevgi ve saygıya dayalı bir işbirliği içerisinde kalmayı olmazsa olmaz olarak kabul ediyoruz.

Sizlerin her türlü kişilik ve eser haklarınızın korunmasını teminat altına alıyoruz.

Eserlerin basım, dağıtılması ile ilgili ekonomik bedelin belirlenmesinde yine sizlerle birlikte karar veriyor, kitap basım bedellerini önceliğimiz olarak görmüyoruz. Bizim bu noktada hassasiyetimiz yayınlanacak eserin kaliteli ve sizlere layık bir içerik ve görsellikte okuyuculara buluşmasıdır.

 

Sorumluluklarımız

Öncelikle yayınevimiz tarafından basılacak eserler ve yazarlarımızın tüm hak ve kazanımlarından faydalanmasını sağlamak.

Basılı eserlerimizin ve yazarlarının tanıtılması noktasında her türlü basın, yayın, sosyal medya, imza günleri, fuarlar, kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde olmak.

Basılı eserlerin dağıtım ve pazarlamasını ilgili gerekli altyapıyı en verimli şekilde kullanmak.

Basılacak her türlü materyalin yapılacak protokol ve anlaşmalar çerçevesinde belirlenen süreler içerisinde basımını gerçekleştirmek.

 

Hedeflerimiz

Yayınevimiz tarafından basımı gerçekleştirecek eserlerin tüm yurt genelinde en ücra köşeye kadar okuyucular buluşmasını sağlamak. Bunu gerçekleştirmek için de yayınevimiz başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli olmak üzere uluslararası düzeyde kitap fuarları ile yerel bazda düzenlenecek ulusal düzeyde belirlenen takvime uygun tüm kitap fuarlarına katılmak, burada eserlerin ve yazarların okuyucularla buluşma noktasında imza günleri tertip etmek.

Yayınevimiz tarafından basılacak eserler ve yazarların ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştireceğimiz organizasyonlar ile tanıtılmasını sağlamak.

Yayınevimiz tarafından basılacak eserler ve yazarlarının görsel ve yazılı medya aracılığıyla tanıtılması ve okuyucularla buluşmasını sağlamak.

Yazarlarımızın birbirleri ile tanışıp kaynaşması amacıyla belirlenen zaman aralıklarında toplantılar düzenlemek.

 

AMACIMIZ OKUTMAK

 

 

Çalışma Alanlarımız

Roman ve Öykü Kitapları

Şiir Kitapları

Toplumsal Araştırma ve İnceleme Kitapları

Dergi, Katalog ve Tanıtım Kitapçıkları

Çocuk Kitapları

Anı ve Derleme Kitapları

Kişisel Gelişim Kitapları

 

Ünal Kar

Göl Kitap Yayıncılık

İmtiyaz Sahibi

 

ADRESİMİZ

Merkez:

YENİŞEHİR MAH. 3011 SOKAK NO-5/A  Ümraniye/İSTANBUL

(Mustafa Kemal 30 Ağustos İlk Okulu karşısı)

Şube: 

Cağaloğlu Yokuşu Ergüç İş Hanı No-7 Kat-3/10 Fatih/İSTANBUL

 

Tel-Faks    : GSM:(0544) 573 60 66

 

golkitap@gmail.com          www.golkitap.com             info@golkitap.com