GÖL KİTAP YAYINCILIK
GÖL KİTAP YAYINCILIK

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

GÖL KİTAP YAYINCILIK GÖL KİTAP YAYINCILIK

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

 *  Yıllarca Şiir, öykü, roman, deneme ve benzeri eser nitelikli bir şeyler yazmanın heyecanını ve haklı gururunu okuyucuya ulaştıramamanın ve paylaşamamanın üzüntüsünü bütün içtenliğiyle yaşamış olmanın saklı sorumluluğu ve samimi bilinci ile Şair ve Yazarlarımızın sesini duyurmayı görev edinerek bu yola çıktık.

*  Sosyoekonomik koşulları izin vermeyen, Şiir’e ve Edebiyat’a yüreğini adamış gönüllü kalemlerimizin ve özellikle genç Şair ve yazarlarımızın bu konudaki istek ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz.

*  Yayınevimiz kendi bünyesindeki Şair ve Yazarların katılımı ile muhtelif gün ve tarihlerde çeşitli bölgelerde Kitap günleri, Şiir, Dinleti, Söyleşi, İmza günleri ve benzeri Edebiyat ve Kültür Etkinlikleri düzenlemek suretiyle emsallerinden farklı bir Misyonla Edebiyat Dünyasına hizmet etmeyi amaç edinerek yayın hayatını sürdürmenin gayreti içerisindedir.

 Bu amaçla;

Şairlerimizi ve Yazarlarımızı GÖL KİTAP YAYINCILIK (www.golkitap.com) çatısı altında yazılı ve görsel basında teşvik ve destek çalışmalarımıza olanca gücümüzle devam ediyoruz.

 …AMACIMIZ OKUTMAK…

*  Kitaplarını çıkarıp depolarda ziyan eden Şair/Yazarlarımızın içinden geliyoruz ve kitaplarımızı okurlarımıza ulaştırmak ve okutmak istiyoruz…

ADRESİMİZ

Merkez:

ESENEVLER MAH.3011 SOKAK NO-5/A  Ümraniye/İSTANBUL

(Mustafa Kemal 30 Ağustos İlk Okulu karşısı)

 Şube: 

Cağaloğlu Yokuşu Ergüç İş Hanı No-7 Kat-3/10 Fatih/İSTANBUL

 

Tel-Faks    : Merkez......(0216) 346 46 31

                    Cağaloğlu..(0212) 520 01 10

                     G  s  m.....(0552) 233 60 71

golkitap@gmail.com          www.golkitap.com             info@golkitap.com