GÖL KİTAP YAYINCILIK
GÖL KİTAP YAYINCILIK

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

GÖL KİTAP YAYINCILIK GÖL KİTAP YAYINCILIK

Menü

KİTAP MI YAZDINIZ?

KİTAP MI YAZDINIZ?

KİTAP MI YAZDINIZ?

Şiir, Roman, Deneme, Araştırma, Antoloji veya Anılarınızı Ölümsüzleştirmek, KİTAP yapmak mı istiyorsunuz? En doğru adrestesiniz.. (Devam etmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ)
- SİZ SADECE; Kitap çalışmalarınız ile ilgili Bilgisayar ortamında hazırladığınız dosyalarınızı info@golkitap.com adresimize gönderiniz.

- Çalışmalarınız Editörlerimiz tarafından incelendikten sonra, basıma uygun görülen kitaplar için fiyatlandırma yapılarak en kısa zamanda eserinizin sayfa sayısı ve - genel yapısına göre size en uygun süre ve fiyat önerilecektir.

- Kitabınız için Kültür Bakanlığı'ndan alınması gereken ISBN ve Bandrol işlemleri Yayınevimiz tarafından yapılacaktır.

- Kitabınızın kapak tasarımları sizinle koordine edilmek ve onayınız alınmak suretiyle Grafikerlerimiz tarafından hazırlanacaktır.

- Kitabınızın iç sayfa düzenleme, tashih ve Mizanpaj işlemleri Editörlerimiz tarafından yapılarak, sizin onayınız alındıktan sonra kitap basıma verilecektir.

- Kitabınız Yayınevimiz tarafından Bandrol ve Fiyat etiketleri tamamlanmış şekilde yasal olarak hazır hale getirildikten sonra satışa sunulacaktır.

- Satışa sunulmaya hazır hale getirilen Kitabınızdan Basım adedine göre size daha önce belirlediğimiz miktarda kitap verilecektir.

- Kitabınızın tanıtım ve dağıtım işlemleri Yayınevimiz tarafından yapılacaktır. Basın tanıtım bülteni tarafımızdan hazırlanarak Kitabınız Dağıtım birimlerimize iletilecektir.

- Kitabınızın tanıtımı başta Yayınevimizin resmi sitesi olmak üzere popüler internet satış sitelerinde yapılarak satışa sunumu sağlanacaktır.

- Yayınevimiz kendi bünyesindeki Şair ve yazarların katılımı ile muhtelif gün ve tarihlerde çeşitli bölgelerde Kitap, Şiir, Edebiyat ve Kültür Etkinlikleri düzenlemek suretiyle emsallerinden farklı bir Misyonla sizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Danışmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için; www.golkitap.com adresimizden veya telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

A D R E S İ M İ Z

Esenevler Mah.3011 Sokak No-5
(30 Ağustos İlk Okulu Karşısı)
Ümraniye/İstanbul

(0216) 346 46 31 ....... (0552) 233 60 71

info@golkitap.com

Yorumlar
Yorum Yap